یک ستاره هدیه بدهید!

همه ما در طول زندگی تعداد زیادی هدیه دریافت کرده ایم و همچنین تعداد زیادی هدیه به دوستان و نزدیکان خود داده ایم،اگر دقت کنید اکثر این هدیه ها تکراری هستند و یک نفر برای مثال در تولد خود هر سال تقریبا هدیه های مشابهی دریافت میکند،بیشتر این هدیه ها کالاهای فیزیکی هستند که معمولا بعد از مدتی استفاده دور انداخته میشوند و یا کالاهای دکوری هستند که با مراجعه به هر مغازه و یا سایت مرتبط با خرید هدیه میتوانید مشابه آن را پیدا کنید،اما این مشکل شما نیست و تقریبا هرکسی در دنیا که بخواهد یک هدیه بدهد سردرگم میشود و مدت زیادی به دنبال یک هدیه خاص برای هدیه گیرنده میگردد تا او را خوشحال کند.آیا میدانستید که میتوانید با خرید ستاره واقعی آن را به اسم خودتان یا هرکسی که دوست دارید نامگذاری کنید؟!

هیجان انگیزه نه؟!حتما از خودتون میپرسید که آیا خرید ستاره واقعی ممکنه؟!

بله!در واقع اینترنشنال استار رجیستری یک کمپانی آمریکایی هست که از 42 سال قبل خرید و نامگذاری ستاره به اسم عموم  افراد را ممکن کرده است.اگه تازه با سایت ما آشنا شدید اینجا کلیک کنید تا جواب همه سوالاتتان را پیدا کنید.

خرید ستاره واقعی و نامگذاری آن یک هدیه خاص و بسیار متفاوت برای هر شخص و هر مناسبتی است،هدیه دادن یک ستاره به اندازه کافی هیجان انگیز هست ولی در ادامه باهم میخوانیم که در چه مناسبتی و چرا باید به فکر خرید ستاره واقعی و هدیه دادن آن باشید.

کادو ولنتاین

بدون شک روز ولنتاین یکی از مناسبت هایی است که همه ما از روزها و شاید هفته ها قبل بدنبال خرید هدیه خاص و فانتزی برای عزیزانمون هستیم و انتخاب یک کادو خاص و  برای روز ولنتاین برای همه ما مهم است،بخصوص که بعد از چند سال خرید کادو ولنتاین و بدلیل محدود شدن گزینه ها اکثر افراد علی رغم میل باطنی رو به کادو های تکراری میاورند ومعمولا انتخاب آخر بیشتر افراد بعد از جستجوی بسیار برای خرید هدیه خاص،یک دسته گل با یک باکس به شکل قلب و یک عروسک داخل آن است!

تا حالا شده که آرزو کنید ستاره های آسمون رو به عشق زندگیتون هدیه بدید؟!یک ایده هدیه فانتزی که ممکن شده است.

میتوانید یک ستاره واقعی را بعنوان کادو ولنتاین به اسم شخص مورد علاقه و یا به اسم هردوتان نامگذاری کنید و یا حتی دو ستاره کنار هم به اسم خود و عشق زندگیتان نامگذاری کنید.کمتر هدیه ای میتواند شخصی را به این اندازه سورپرایز و هیجان زده کند،یک هدیه فانتزی و بسیار خاص که تا ابد باقی می ماند و ارزش معنوی آن غیر قابل وصف است.حتی میتوانیم بگوییم زیباترین هدیه در کهکشان!

اگر شما هم بدنبال یک کادو خاص هستید و نمیخواهید کادو تکراری برای عزیزانتون بخرید،خرید ستاره واقعی به اسم عشق زندگیتون که مثل ستاره در زندگی شما میدرخشد یک ایده هدیه بسیار زیبا است.

بدون شک خرید ستاره و نامگذاری آن به اسم یک نفر، هدیه خاص خواهد بود که هرکسی را هیجان زده میکند.

خرید ستاره واقعی کادو ولنتاین

کادو تولد

خرید هدیه خاص همیشه دغدغه بسیاری از افراد بوده و وقتی صحبت از خرید کادو تولد باشد این دغدغه چند برابر میشود.پیدا کردن یک ایده کادو تولد خاص میتواند بسیار سخت باشد،هرکسی دوست دارد کادو تولد به یاد ماندنی و خاص دریافت کند و طبیعتا هیچکدام از ما دوست نداریم کادو تولد تکراری دریافت کنیم.

اگر بدنبال کادو تولد خاص و منحصر به فرد هستید و همچنین نمیخواهید کادو تولد تکراری به عزیزانتون هدیه بدهید تبریک میگم شما یه یاد ماندنی ترین و زیبا ترین هدیه در کهکشان را پیدا کردید!خرید ستاره واقعی و نامگذاری آن

خرید ستاره از صورت فلکی ماه تولد هدیه گیرنده قطعا یک هدیه متفاوت و منحصر به فرد است،مهم نیست هدیه گیرنده چند سال دارد و یا جنسیتش چیست خرید ستاره واقعی از صورت فلکی ماه تولد و نامگذاری آن به اسم شخص هرکسی را  خوشحال،متعجب و هیجان زده خواهد کرد.

خرید ستاره از صورت فلکی ماه تولد

روز مادر

خرید ستاره و نامگذاری آن به اسم مادرتان احتمالا زیباترین هدیه ای است که تا الان کسی برای مادرتان خریده است.کلمه مادر برای همه ما یادآور مهر و محبت حس زیبای دوست داشته شدن است.هیچکسی در طول زندگیمان به اندازه مادرمان ما را دوست نخواهد داشت،مادر ها لایق بهترین ها و زیباترین ها هستند.

هرچند هدیه دادن به مادر نیازمند یک روز یا مناسبت خاص نیست ولی همه ما در یک روز بخصوص به نام روز مادر بدنبال کادو برای مادر عزیزمان هستیم.مادر ها به دلیل مهر و محبتی که نسبت به فرزند خود دارند معمولا با هر هدیه ای از طرف فرزند خوشحال میشوند اما آیا شما دوست ندارید یک کادو خاص و ماندگار برای مادر خود بگیرید؟!خرید ستاره واقعی و نامگذاری آن به اسم شخص یک ایده هدیه فانتزی و بسیار زیبا است که توجه هرکسی را جلب میکند.

مادر مانند ستاره در زندگی فرزندش میدرخشد و تا لحظه مرگ از هیچ کاری در حق فرزندش دریغ نمیکند یک ستاره واقعی به اسم مادر خود نامگذاری کنید و بگذارید تا ابد برخشد.

روز پدر

با خرید ستاره و نامگذاری آن به اسم پدرتان قدردانی ابدی خود را نسبت به او نشان دهید.برای اکثر ما اولین الگو و قهرمان زندگیمان پدرمان بوده و است،انتخاب کادو برای مردان و بخصوص پدرمان همیشه سخت بوده است چرا که گزینه های زیادی برای خرید کادو وجود ندارد.چه کادویی میتواند مناسب چنین شخص مهمی در زندگیمان باشد؟

یک ستاره واقعی به اسم پدرتان نامگذاری کنید و با این کار هم عشق و علاقه و قدردانی خودتان را نشان دهید و هم اسم پدرتان را تا ابد ماندگار کنید و مطمئن باشید ارزش معنوی این هدیه خاص پدرتان را بسیار خوشحال خواهد کرد.

 

سالگرد ازدواج

خرید ستاره و نامگذاری آن به اسم همسرتان او را شگفت زده خواهد کرد.اگر بدنبال کادوی سالگرد ازدواج برای همسرتان هستید تبریک میگم یک ایده هدیه خاص پیدا کردید.عشقتان را روی ستاره ها بنویسید!خرید ستاره واقعی به اسم خود و همسرتان و یا دو ستاره کنار هم میتواند یک هدیه بسیار رمانتیک باشد.

اگر به جشن سالگرد ازدواج دوستان خود دعوت شدید و یا بدنبال یک کادو خاص برای سالگرد ازدواج پدر و مادر خود هستید،خرید ستاره و نامگذاری آن یک ایده هدیه خاص و منحصر به فرد است.

اگر بدنبال هدیه جشن نامزدی برای دوستان خود و یا همسر خود هستید خرید ستاره و نامگذاری آن  به اسم شخص یک ایده بسیار منحصر و زیبا است.

خرید ستاره برای سالگرد ازدواج

هدیه برای کودکان

بدنیا آمدن یک بچه همیشه با هیجان و زیبایی همراه است،خرید ستاره و نامگذاری آن به اسم یک بچه تازه بدنیا آمده یک هدیه بسیار زیبا و با معنی است.اگر خودتان به تازگی صاحب فرزند شده اید و یا به بدنبال کادو برای نوزاد تازه بدنیا آمده هستید خرید ستاره واقعی و نامگذاری آن یک کادو خاص و منحصر به فرد خواهد بود.

کودکان قدرت تخیل بسیار قوی دارند و مطمئنا هر کودکی از هدیه گرفتن یک ستاره واقعی به اسم خود بسیار هیجان زده و خوشحال خواهد شد،خرید ستاره و نامگذاری آن یک ایده هدیه خاص و زیبا برای کودکان در تمام سنین است.

اگر بدنبال ایده هدیه بذای فرزندان خود و یا هر کودکی هستید،خرید ستاره واقعی و نامگذاری آن به اسم شخص هدیه گیرنده هرکسی را غافلگیر و خوشحال خواهد کرد.